Дії з початком вогневої підготовки

З початком вогняної підготовки супротивника особовий склад ховається в підготовлених притулках і інших укриттях в готовності негайно зайняти позицію і виготовитися до віддзеркалення атаки супротивника. Призначені спостерігачі залишаються на своїх місцях і продовжують вести спостереження.

Після такого пояснення призначає спостерігача, позначаю початок артилерійського нальоту супротивника і перевіряє дії учнів, звертаючи особливу увагу на уміле укриття від вогню супротивника. При повільних або неправильних діях подаю команду: «ВІДСТАВИТИ», вказую на недоліки, а потім вимагаю повторити дії учнів. Прийом повторюється кілька разів до чіткого і швидкого його виконання всіма солдатами.

З появою цілей спостерігач повинен доповісти про результати спостереження. Подаю команду: «До БОЮ», і перевіряю дії відділення з цієї команди. При неправильних і повільних діях указую на недоліки і подальшим тренуванням добиваюся від спостерігача чіткої доповіді, а від решти солдатів -- швидкого заняття окопів для віддзеркалення атаки супротивника. При цьому звертаю увагу на те, щоб корпус кожного солдата був притиснутий до передньої стінки окопу, лікті обох рук упиралися на берму, а приклад був щільно притиснутий до плеча. Далі подаю команду: «ВІДДІЛЕННЯ, ПО АТАКУЮЧІЙ ПІХОТІ, ПРАВІШЕ за ОРІЄНТИР ТРИ, ШІСТЬ, В ПОЯС --ОГОНЬ» -- и перевіряю правильність її виконання.

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >